| Iulian0000 a întrebat:

Pe Nokia X2-00 merg instalate jocuri mai mari? ( Adică 2-3 MB )
Pe Samsung dă o eroare ( Eroare java, memorie indisponibila )
Fundă!

Răspuns Câştigător
| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Da daca e corecta rezolutia ar trebui sa duca jocuri pana in 2 mb Nokia a fost mia bun intotdeuna la jocuri bine daca e sa ne referin numai la capitoul java deoarece daca e sa vb despre smartponeuri samsumg e cam cel mai tare de pana acum

| Iulian0000 explică (pentru Cristinoi_Alin_1997):

Multimesc! (Mă temeam că nu pot instala mai mult de 1mb big grin )

1 răspuns: