| Beatrys a întrebat:

Pentru a pune muzica/poze pe telefonul mobil (Nokia lumia 610) imi trebuie un sidi? Niste sfaturi pentru a pune muzica pe telefon va rog. Fundita

5 răspunsuri:
| under89 a răspuns:

Wireless sau cablu

| catalinkata a răspuns:

Iti trebuie un program Zune se numeste il cobori, il instalezi, lasi ca telefonul sa isi faca upgrade, dupa aia faci un folder in PC de unde sa iti iei muzica, melodiile le cobori cand intri in zune si dai la Collection cand iti apare melodia o tragi jos in colt unde ai telefonul ala ( langa CD si Folder), sper sa te descurci funda?big grin

| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Descarca ''Nokia Suite'' de pe site-ul oficial Nokia sau cumpara un cititor de carduri cu USB pentru pc/laptop. Dar daca ai laptop ar trebui sa fie undeva in stanga sau in dreapta un slot pc carduri SD la care iti trebuie un adaptor in care sa bagi cardul ala mic (micro SD)

| Beatrys explică (pentru xxXBuGhYXxx):

Ai uitat sa scrii ceva... "Funda?"

| Beatrys explică:

De pe calculator pe telefon am uitat sa mentionez