| SATIR a întrebat:

Cine stie cum pot trimite poze/muzică prin Bluetooth la telefonul NOKIA LUMIA 630?!
Funda!

Răspuns Câştigător
| claudiuk3 a răspuns:

Mai intai activezi bluetooth-ul dupa care te duci la melodia preferata tii apasat pe ea iti va aparea un mic meniu selectezi partajare dupa care bluetooth si gata trimiti fisiere prin bluetooth la fotogarfii e la fel apesi pe,,..." care iti apar jos si dai partajere dupa care bluetooth... funda?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Vezi aici:
http://www.wpxbox.com/......tooth-nfc/
( e si video)

| NoName2 a răspuns:

Hei! Si eu am aceeasi problema, am Nokia lumia 610 si nu reusesc sa trimit prin bluetooth, poti cauta pe youtube modelul telefonului tau si ti-l prezinta, poate zice ceva si de bluetooth.

| GANGSTA_6132 a răspuns:

Eu am Nokia 520 si tot nu pot trimite nimic prin bluetooth