| gab0ru a întrebat:

Pot sa imi fac un abonament la Orange(telefon nou + cartela) daca nu sunt insotit de vreun parinte? Sa ma prezint doar eu la Orange Shop cu buletinul.

5 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Depinde cati ani ai.//

| gab0ru explică (pentru persseuss):

18 am uitat sa precizez.

| Calvin199s5 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani neapărat sau sa vi cu un părinte. Sper ca te-am ajutat.

| RaduTN a răspuns:

Trebuie sa ai 18+ ani.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a-ti crea un abonament trebuie sa ai cel putin 18 ani impliniti si sa te preziniti la un magazin Orange cu cartea de identitate si permisul de conducere sau un card bancar.
In cazul in care indeplinesti aceste conditii, nu este necesar sa fii insotit de un parinte.
O zi buna,
Orange Helper