| capbatutcatalina a întrebat:

Poti schimba sistemul de operare a unui telefon?

Răspuns Câştigător
| LexuKrys a răspuns:

Normal ca se poate. Poti sa bagi si cyanogenmod pe un telefon. Care are cel putin android. Nu mai asculta im gura nestiutorilor. Cauta de la altii care au fc asa ceva...

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi schimba sistemul de operare al telefonului!
Poţi schimba doar versiunea acestuia happy

Deci, spre exemplu, NU poţi instala Android pe un telefon cu Windows.

Toate cele bune.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu. Nu poti. Du-te la un loc unde se poate. Nu stiu cum se cheama aceste locuri dar gasesti tu.

| Medema a răspuns:

Tu de acasa ...nu,dar il poti updata, nu ai cum sa ii faci schimbul pentru ca tu nu ai acces in ..nu stiu cum sa-i zic...un fel de bios al telefonului

| ionutz4u92 a răspuns:

Poti modifica sistemul de operare doar trecand la o versiune mai noua. Daca te referi de exemplu, sa schimbi Android cu iOS, nu se poate.