| anonim_4396 a întrebat:

Recent am cumparat telefonul Overmax Vertis Etso,dar nu despre el este vorba,ci despre Husa Flip primita cadou,nu stiu cum sa fac sa stea lipita de telefon, cand tin telefonul pe verticala cade din husa, am primit si un fel de burete care se pune in husa sa tina telefonul strans dar e prea groasa si nu se inchide husa cu el...astept pareri

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Man imi pare rau, dar ti-ai luat o magari de telefon pe bani ff multi, 670ron e unu pe eMAG, puteai sa iti iei un Allview viper v1 la vreo 600-700 si erai boss de boss...

| Blacky6 a răspuns (pentru Tudy000):

De fapt am dat pe el 550 ron, si am rezolvat problema cu husa. oricum, multam de raspuns chiar daca nu prea m-ai ajutat laughing