| strategicul007 a întrebat:

Sal am tableta prestigio multipad ultra+ si jocurile mi se salveaza in cardul intern iar acesta avand doar 2g s-a umplut. Cum pot transfer aplicatii de pe cardul intern pe cardul extern?

7 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Cauta locul unde s-au instalat si dai mutare sau copiere si muta-le in cardul de memorie

| strategicul007 explică (pentru Mihaitza009):

Si unde s-au instalat in adroid data?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru strategicul007):

Asta nu stiu crede-ma trebuie sa umbli undeva in setari si sa dai sa se mute locul de instalare al jocurilor

| strategicul007 explică (pentru Mihaitza009):

Unde anume in setari?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru strategicul007):

Prin stocare sau date nu stiu exact

| strategicul007 explică (pentru Mihaitza009):

Am acolo in setari stocare a datelor dar acolo imi da numai informatii despre cat spatiu mai am

| Mihaitza009 a răspuns (pentru strategicul007):

Aaaa atunci chiar nu stiu incearca sa intrebi la un service gsm sau la un specialist care se pricepe