| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,care e cel mai bun telefon pentru jocuri? adica sa mearga toate jocurile astea noi gen gta vice city,modern combat 4, etc. fara lag

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Eu am un iphone 4s 32 gb, si chiar joc modern combat 4, nu exista lag, desi am si Cydia instalat in el si e plin de tweacks-uri si teme!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung Galaxy Note 2 :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_n7100-4854.php

Toate cele bune.

| adrianbestboy98 explică (pentru bursuc001):

Altu nu exista, ala e caramida frate

| bursuc001 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

"Cărămidă" sau nu, dar este cel mai PERFORMANT ( la ora actuală ) de pe piaţă!

E mai bun şi decât iPhone 5 :
http://www.smartprix.com/......2_2164.php

| adrianbestboy98 explică (pentru bursuc001):

Galaxy S3 e bun pentru jocuri?

| sinblade27 a răspuns:

Ca sa ruleze orice recomand generatia noua HTC buterfly ( droid dna) sau oppo find 5(oppo x909)

| hypentakill a răspuns:

1. Iphone 5s
2. Nexus 5
3. Motorola Droid Ultra