| Dragooos a întrebat:

Sall, cum iti dai seama daaca un iphone e blocat in Icould, daca il stingi si aprinzi iti dai seama?

1 răspuns:
| Mox112 a răspuns:

Awolew dragos ai luat telefonul la mana a doua am luat si eu o teapa!
Fii atent trebuie sa dai RESTORE adica resetare (strge soft-ul sterge tot ce ai pe el)iar ca sa le rebagi ai nevoie de o retea wifi(inainte de asta iti setezi limba etc.)daca nu iti merge prima data il inchizi si il reaprinzi de cateva ori si continui sa dai reatry numai asa poti vedea daca este blocat cu iclould!
Sper ca te-am ajutat funda?
Pentru restore inti in general si ultimul de jos este resetare /restore