| crs122 a întrebat:

Sall tpu.Am abonament la cosmote.Am consumat o mare parte din datele mobile insa mai am 80.Se poate sa vina cost suplimentar? Tin sa spun ca datele le-am consumat pe facebook.

Răspuns Câştigător
| AdyBoy a răspuns:

Daca mai ai 80 MB nu iti vine cost suplimentar.
Vei avea cost suplimentar doar daca consumi mai mult de acesti 80 MB

5 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Daca depasesti limita de date mobile, da, o sa ai cost suplimentar.

| crs122 explică (pentru Madayna):

Nu am depastit-o mai am 75 de MB

| Madayna a răspuns (pentru crs122):

Am inteles asta, dar daca o sa-i consumi si pe astia 75 MB plus inca ceva, o sa ai costuri suplimentare.

| crs122 explică (pentru Madayna):

Ok mersi happy