| Mariusone123 a întrebat:

am un Samsung galaxy y gt s5360 si cred ca am luat niste virusi ca nu mai mergea nimic imi dadea eror la toate aplicatile si la ecranul principal apoi i-am scos bateria i-am dat drumul dar ramane la Samsung si apoi o ia de la capat si tot asa am incercat sa il resoftez si cand dau reboot imi da o eroare:E:copy_log_files_to_data::can't mount data cum il repar fara merg la service mentionez ca i-am mai schimbat soft-ul cu 3 zile inainte si nu a avut nici o problema virusul l-a luat de la un joc...

1 răspuns:
| andrewdica9 a răspuns:

Trebuie sa-l reduci la resoftat la altcineva. posibil sa fi virusat softul instalat anterior..deci mergi la altcineva/alt service sa-ti instaleze softu