| Narcis_Puiu_2000 a întrebat:

Sall TPU, mi-am cumparat o cartela Orange prepay (5 euro), plus 8 euro, si mi-am activat oferta de internet care costa 13 euro care mi-a dat 12 gb adica 4 oricând si 8 noaptea dela 00:00 pana la 00:07 ieri mi-am activat oferta dublu. acum mai am 3gb ziua si 16 gb noaptea nu pot sa schimb netu adica sa pun 16 gb ziua si 3 gb nopatea vaaa rooog ajutati-ma eu pe la vreo 23:30 sunt prea obosit funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Traficul alocat in actuala oferta comerciala nu se poate inversa. Traficul de zi nu poate fi inlocuit cu cel de noapte.

Cu prietenie,
Orange Helper.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi schimba traficul de noapte cu celălalt :(

Vezi alte detalii la linkul oficial :
http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html

Toate cele bune.

| vartolome1 a răspuns:

Cel mai bine suna la relatii cu clientii la ei si o sa iti spuna acolo tot ce doresti sa afli!