| TipulAnonim a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela Orange de 5 euro,,,si am activat o oferta la Orange young,,,, si eu mai aveam 50 de min valabile pana pe data de 16,,,, si acuma nu-mi arata oferta aia care am activato ci doar astea 50 de min...Ce sa fac? pe cartela asta cu 50 min nu aveam mesaje,,,,si pe cartela asta cand am activato am trimis cateva mesaje si am intrat pe internet, si acuma 30 de min am vrut sa trimit un mesaj si-mi zici ca n-am mesaje,,, Ce sa fac? Dau funda ...va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rog sa ne transmiti numarul tau de telefon prin mesaj privat. Verificam si revenim.

O zi buna,
Orange Helper

| emogirl1997 a răspuns:

Suna la 333 si vezi creditul, probabil ai avut impresia ca ai activat optiunea si ai folosit creditul, daca ai folosit creditul i-ati alta si fii sigur ca e activata inainte sa trimiti mesaje, sper ca te-am ajutat :*
Funda? :*