| FunlandCompany a întrebat:

Salut, am au Allview p5 alldro si mi-a scapat pe jos, s-a spart doar sticla care il protejeaza, dar nu mai face nici atingere si ma intrebam cat costa reparatia multumesc ancticipat.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde crezi ca stim noi daca nu l-am desfacut? Tu crezi ca este doar sticla, dupa cum spui.Eu l-am scapat fara sa crape nimic la el.Nu mai functiona.A fost placa de baza.Noroc ca era in garantie.

| horia2012 a răspuns:

Allview se repara cel mai bine in service-urile lor. Du-te aici si vezi care e mai apropiat de tine, suna-i, sau contacteaza-i si o sa-ti spuna cat costa.
http://www.allview.ro/suport-service/service-autorizat/

| stlucian a răspuns:

Touchscreen de asta ai nevoie:

http://www.gsmnet.ro/......nal--79689

Plus manopera.Cred ca ajungi la vreo 200 lei.

| itsoft a răspuns:

Trebuie sa schimbi tot displayu cu totu daca e sa gasesti dysplay cu totu til pun eu te costa 50 de ron

| HaKa93 a răspuns:

Un coleg de-al meu a patit-o dupa 2 saptamani de cand si-a cumparat telu, iar in constanta la un servici i-a luat 150 de lei

| darrio2007 a răspuns (pentru HaKa93):

Service.Nu servici.Este cu totul altceva.Penibil.

| HaKa93 a răspuns (pentru darrio2007):

Wow iti dai seama laughing
m-am grabit sa scriu ca doar nu sunt un analfabet

| darrio2007 a răspuns (pentru HaKa93):

Cand te grabesti mai mananci din litere.Mai intai informeaza-te si apoi raspunde.Nu induce in eroare.Pentru o amarata de funda.Care nu ai ce face cu ea.

| HaKa93 a răspuns (pentru darrio2007):

Exact acelasi lucru pe care il faci si tu pentru a lua acea funda. insa eu nu pentru funda fac astawinking

| darrio2007 a răspuns (pentru HaKa93):

Te inseli amarnic.Nu o fac pentru funda.

| Alexinho94 a răspuns:

Salz. Imi poti da cateva detalii despre telefonul tau te rog? As vrea sa imi iau si eu tot alview p5 alldro si vreau sa stiu cate ceva despre el. Sunetul se aude clar si la volum maxim? Merg pe el jocuri de genu Asphalt 8, Real racing 3, Subway surfers, temple run etc? Se pot vedea filme pe el? Ti-a facut probleme cu lagu sau ceva? Merita luat? Multumesc mult.

| FunlandCompany explică:

Gata am rezolvat. Am scris un Ticket la companie si ma costa in total 186 lei. Va multumesc!

| Robert_Nistoroiu_1993 a răspuns (pentru FunlandCompany):

Salut.am patit si eu acelasi lucru... explica-mi si mie te rog cum ai scris acel ticket sh ai trimis telefonul cum ai procedat?

| FunlandCompany explică (pentru Robert_Nistoroiu_1993):

Salut, am facut o poza la telefon iar apoi m-am dus pe ei pe site si am dat sa scriu un ticket.Am scris detaliile + poza si in scurt timp am primit mail cu costurile necesare. Sper ca ti-am fost de ajutor. big grin

| YouLossed a răspuns:

Costa vreo 100 lei.