| flaviusfly1 a întrebat:

Am cumpărat de la cineva un Iphone 5s cu ceva timp in urmă iar acum este blocat pe icloud, iar persoana de la care l-am cumpărat nu mai are bonul fiscal (sau cum se numește ) este o altă posibilitate de a-l repara?

8 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

E clar in *** ca este furat

| flaviusfly1 explică (pentru Bogdan70001):

Nu este furat, telefonul este blocat pe contul meu dar nu îl mai pot debloca pentru că, am introdus parola de prea multe ori greșit și acum este blocat și contul :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru flaviusfly1):

Atunci baga-l prin pc, si fa-i restore din itunes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti dea contul de icloud si parola, ca sa il deblochezi. Asta daca nu a fost furat si el nu le stie, In cazul asta, nu mai ai ce face cu el happy

| Pyromaniac a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt sepoateteimite la Apple dar sansele sa il accepte sunt mici.

| flaviusfly1 explică (pentru anonim_4396):

Contul de icloud a pe care este blocat este al meu dar nu mil mai amintesc, de fapt mil amintesc dar zice ca este blocat și nu îl pot debloca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibelou fara parola icloud.

| PinkDust89 a răspuns:

Mergi la un service de telefoane.