| orvossy a întrebat:

Salut, am o problema cu iphone 6. mi s-a blocat si imi merg doar meniurile rapide gen cand tragi de sus pentru notificari si de jos pentru wifi, mod avion. in rest cand sa´l deblochez apare un fundal pixelat. merge sa pornesc tot din meniurile rapide chiar si muzica merge

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Resetare!

| orvossy explică (pentru mudokins78):

Așa este, merge acum! Dar problema nasoala știi care a fost? Nu mergea sa ii dau rr dar am avut noroc ca aveam 40% baterie și am pus muzica pana s-a descărcat :.laughing) mulțumesc frumos

| mudokins78 a răspuns (pentru orvossy):

Nu ai pentru ce!