| Retlaw_Walter_1995 a întrebat:

Salut, am o problema la un iphone 5s si problema 100% nu este de la casti, cand ascult muzica in castile originale se aude infundat si incet, ce as putea sa fac pentru ca problema este din telefon, pare problema de hardware, o fi de la soft?

5 răspunsuri:
| marylaza13 a răspuns:

Nu. E de la casti. Crede-ma, si eu am folosit castile Apple la macbook si tot asa mi-au patit, nu e de la telefon, testeaza cu altele (tot Apple) sa vezi daca iti merge.

| fl0rin12 a răspuns:

Cand bagi castile incearca sa nu le bagi complet tragele inapoi un pic mie mi-a mers pe iphone 5

| Retlaw_Walter_1995 explică:

Nu este de la casti cat timp am zis 100% ca nu este de la casti. Mi au zis si oameni din domeniu ca nu e de la casti

| Retlaw_Walter_1995 explică:

Nu am cum sa le port putin mai scoase pentru ca ies, ce fac acum le bag din 2 in 2 min?

| HuShEr a răspuns (pentru Retlaw_Walter_1995):

Incearca castile la alt telefon sa vezi cum se aud si dupa trage concluzii. oamenii cu care ai vorbit erau tampiti de unde sa stie ei ca nu sunt castile de vina daca nu le-au vazut sau daca nu au incercat mai multe variante laughing