| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața TPU! Am o problemă urgentă, dau fundă!
Acum câteva zile s-a udat puțin IPhone-ul meu 4s, iar de atunci am observat că, atunci când ascult muzică la căști se aud încet. Am ajustat setări din câte știu am tot încercat, și nimic. Iar când pun căștile în Laptop se aude minunat. Dacă scot căștile din telefon, și las muzica să cânte, se aude bine. Chiar nu știu care e problema! Mă gândesc că, poate a intrat puțin lichid în locul unde trebuie băgate căștile? Habar n-am.

Mulțumesc celor care vor răspunde serios!

1 răspuns:
| IMaster a răspuns:

Da cel mai probabil a fost afectat portul unde introduci castile, iti recomand sa consulti un servis gsm ei iti vor spune mai exact ce s-a intamplat! Succes!