| x2gk9r a întrebat:

Salut...
Am primit o cartela pe abonament de la telekom de la ai mei ca au primit o cartela in plus...iar la ei pe tel e aplicatia telekom ro si doar la ei merge...
Poate sa vada pe ce am intrat?

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu îți pot vedea istoricul, nici operatorul nu poate să îți vadă istoricul, doar google poate să îți vadă acest istoric și să îl folosească în diferite scopuri.
Ei pot vedea doar resursele, apelurile și numarul de telefon in caz că trimiți cuiva mesaj, dar doar atât
Fundiță?nerd

| x2gk9r explică (pentru Hyperion7):

Inteleg,dar nu inteleg dc unii zic ca poate si nu stiu ce sa fac...

| Hyperion7 a răspuns (pentru x2gk9r):

Nu e mai nimic, stai liniștit

| literallythesamebruh a răspuns:

Ce înseamnă "pe ce am intrat"? Site-uri web? Aplicații? Oricum ar fi, nu, nu poate vedea nimeni pe ce intri.

| majoccuben10 a răspuns:

Da, pot.