| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o întrebare. Dc ni merge aplicația facebook pe telefon adică îmi zice "sesion expired ' si ma scoate din aplicație. Am Huawei ascend y 530 si nush cum sa rezolv problema am incercat să-l dezunstale si să-l instalez din nou dar tot degeaba îmi intra o data apoi nu mai intra. Daca si spunetimi va rog!
Funda celui mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| Watermelon99 a răspuns:

Buna. Trebuie sa te conectezi din nou, adica te decontezi (de pe facebook) si dupa pui din nou parola si id-ul happy Incearca. Succes!

| JolnT a răspuns (pentru Watermelon99):

Deci eu sunt conectat pe facbook intru si nu sta mult si imi zice "Sesion expired" eu nu apuc sa dau log out nu pot nu stiu dc am incercat sa il reinstalez degeaba. Inainte sa ma scoate imi scrie log out si ma scoate din aplicatie apoi cand intru imi intra direct pe facebook ca si cum nu m-as fi deconectat.