| Scofi a întrebat:

Salut, am si eu o problema, am iphone 6s si pe ecranul de blocare la bara de meniu cea de sus cand e ecranul blocat sunt pictogramele mai mari ( bateria, semnalul etc) si cand e telefonul deblocat se fac mai mici, tin sa mentionez ca am dezactivat zoom si zoom aplicativ si marimea textului este cea mai mica. Multumesc anticipat,

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa-i facut.
Si care-i intrebarea?

| Scofi explică (pentru Bula):

Esti un mare cretin rolling on the floor))

| Bula a răspuns (pentru Scofi):

Dar mai mic ca tine. tongue
Raspunsul ti-am dat exact.
TU insa nu stii ca, la sfarsitul unei intrebari se pune si un SEMN DE INTREBARE.