Întrebare recomandată | AlecsAnndru a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Samsung Star 3 s5229 si pe cutia lui la camera imi spune ca are rezolutia de 320x240 camera video, dar cand filmez ceva si dau la detalii imi arata ca filmul a fost filmat cu fezolutia de 177x144. Ajutati-ma cum sa il fac sa imi filmeze de 320x240. Si inca o problema cand filmez nu imi apare full screen, imi apare un patrat in mijoc. Spuneti-mi dau funda!

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Buna! Prima data intra in camera video>optiuni>rezolutie>dupa care alege cea mai mare (cred ca e cea de 320x240)>salveaza
Funda?

| AlecsAnndru explică (pentru Gabi19971983):

Stai sa vad daca merge

| Gabi19971983 a răspuns (pentru AlecsAnndru):

Ok

| AlecsAnndru explică (pentru Gabi19971983):

Nu merge pentru ca doar la camera foto imi apare alea dar la video nu imi apare doar diverse efecte...

| Gabi19971983 a răspuns (pentru AlecsAnndru):

Si vezi ca s-ar putea sa ai o sageata sa mergi mai departe cu mai multe optiuni!