| Andrey_Ins_1997 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema cu telefonul meu (Samsung Galaxy S4 Mini), in ultima vreme mi se incarca foarte greu.Inainte ii lua 1 sau 2 ore de incarcare, acum imi ia aproape o zi.De ce?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Cel mai probabil, este defectă bateria :(
Oricum, înainte de a cumpăra alta nouă, TREBUIE să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| LTAA a răspuns:

Ori bateria ori incarcatorul stricat. BAteria este umflata. Mufa de la incarcator este indoita/iese usor din telefon?

| Andrey_Ins_1997 explică (pentru LTAA):

Bateria nu este umflata si mufa incarcatorului este buna

| LTAA a răspuns (pentru Andrey_Ins_1997):

Priza e ok?