| mariansimion03 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un hTc desire 500.
Cand il bag la incarcat imi bazaie de 5 ori si intra in meniul in care ar trebui sa il pot accesa doar din power button + volume down, Scrie ceva gen
FASTBOOT

BOOTLOADER
REBOOT
REBOOT BOOTLOADER
POWER DOWN
Si ramase asa. Vreau sa mai spun ca sus scrie LOCKED.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Poti incerca sa ii faci flash. Daca ai slot de card sd. In caz contrar nu cred ca ii poti face ceva. Eu am avut un HTC fara slot, si in final a ajuns la gunoi. Nu era exact modelul tau insa din cate am citit problema asta e frecventa la HTC.

| mariansimion03 explică (pentru gelu1970):

Cum se face flash, da-mi add pe f b Marian Simion din bacau si da-mi mai multe detalii

| gelu1970 a răspuns (pentru mariansimion03):

Nu am Facebook.
Telefonul are slot de card mini sd?

| mariansimion03 explică (pentru gelu1970):

Da, are

4 răspunsuri:
| TheGt891h a răspuns:

Nu mai are androidul bun! E rip androidul trebuie bagat flash pe el dar trebuie sa te documentezi sa nu-l strici mai rau adica sa-l faci o caramida la propriu lol