| MariusPitic a întrebat:

Am si eu o problema cu un Nokia Lumia 610! Nu-mi incarca! Incarcatorul nu are nimic si cred ca nici mufa de incarcare. L-am tinut doua luni jumate la un Service si degeaba.Mi s-a incarcat dupa 5 ore si s-a stins in 30 de secunde? Ce pot sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Sabaila_Dani_1977 a răspuns:

Probabil s-au rupt firele care transmit energia de la incarcator la baterie.

| MariusPitic explică (pentru Sabaila_Dani_1977):

Daca ii scot bateria si il bag la incarcat, merge! Am stat si m-am jucat 3 ore fara baterie bagat doar la incarcat!