| PuDrIcA a întrebat:

am si eu o problema si va rog sa ma ajutati daca cunoasteti am un LG xenon gr500 si vreau sal resoftez cunoasteti vreun program de resoftare ceva multumesc

3 răspunsuri:
| AnonimXnX a răspuns:

Daca e android nu incerca sa resoftezi daca nu esti expert pentru ca ar putea sfarsi ca telefonul sa ramana blocat la logo, tot ce poti face e sa il duci la reparat costa 100 lei resoftarea

| PuDrIcA explică (pentru AnonimXnX):

Eu te-am inteles dar telefonul valoreaza 70 de lei... eu dau 100 la resoftat

| PuDrIcA explică (pentru AnonimXnX):

Telefonul costa 70 de lei eu dau 100 la resoftat?