| HALVyyy a întrebat:

Salut,am si eu un Huawei ascend g550 si am si eu o problema..cand vorbesc cu cineva pe facebook si el imi da mesaj telefonul imi vibreaza, chiar daca ma uit la altceva sau la conversatia respectiva el vibreaza...as vrea sa nu o mai faca.Am incercat detoate: sa-l dau pe silent sa dezactivez sunetul din setari..tot nu merge..ma poate ajuta cineva sa le opresc? ofer funda.

1 răspuns:
| wasambi a răspuns:

Salut! Intri la rubrica CONTURI SI SINCRONIZARE din setari, si dezactivezi datele fundal. happy Ar trebui sa mearga.