| aly300 a întrebat:

Am un Acer liquid e2 si s-a crapat rvtanul in buzunar nu stiu de cethinking Deci intrebarea mea e: Acopera garantia reparatul sau trebuie sa platesc? Daca da cat trebuie? Doar touchscreen e crapat, ecranul nu are nimic

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca este asigurat, platesc reparatia cei de la asigurare.
Defectele cauzate de lovituri, torsionari, umezeala etc nu sunt acoperite de garantie.

| j1NNNx a răspuns:

Da, garantia o acopera big grin!

| Zaharia_Mihai_1997 a răspuns:

Acopera garantia big grin si mie mi s-a intamplat big grin, FUNDA?

| suntserios a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Cum sa acopere garantia un ecran spart?