| Ottakringer a întrebat:

Am un Blackberry 9790 si de cateva zile tot face figuri. Mentionez ca e decodat.
De cateva zile tot imi intra singur in meniu sau imi adauga in agenda numere aleatorii. Daca incerc sa scriu un mesaj imi intra in muzica si tot asa. "umbla singur" ca sa zic asa happy
Stie careva care e cauza? Sa ii fac o resoftare?

1 răspuns:
| BumbarOana a răspuns:

Ii zic sa-ti cumperi un telefon. cat de cat bun. Nu merita sa dai bani an asta.
Poti de exemplu un one plas 3( pentru ca one plas 5 e cel mai bun telefon din lume, la ora actuala si sunt si destul de ieftine), un s sau un note la samsund ca numa astea-s bine sau un iphone 7 (sau mai bun de atat, bugetul conteaza)
Ai incredere nu da bani reparatii la telefoane care tin doar cat e garantie. Tu decizi dar one as 3/5 sunt o alegere foarte bune te asigur.