| Annie2498 a întrebat:

Am un telefon Nokia E5... De o saptamana imi tot face figuri. INcepe sa se blocheze. dupa aia intra singur in agenda. si cauta toate numerelelaughing. Iar daca scot bateria si o bag la loc, cand vreau sa-l aprind nu pot sa tastez codul pin. Si tot incerc si nu merge. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mikos123321 a răspuns:

O fi posedat

| Annie2498 explică (pentru mikos123321):

Daca mnu stii atunci tacii. nu comenta aiurea. am nevoie de ajutor, daca nu stiii sa ajutii oamenii fara ati bate joc de ei. atunci nu ai ce cauta pe acest site.

| Bogdanux a răspuns (pentru Annie2498):

Incearca sa-i faci actualizare de software cu Nokia Suite.Sau il poti duce la un service daca nu te pricepi, eventual la un prieten.

| Annie2498 explică (pentru Bogdanux):

Si cum pot sa-i fac accualizare. daca nici macar nu pot sa-l aprind?

| Bogdanux a răspuns (pentru Annie2498):

Hmmm, nu se aprinde deloc deloc? Atunci cred ca vei fi nevoit/a sa-l duci la un service.