| Alin12345678910 a întrebat:

Salut,am un Htc desire 510 luat de la cineva si imi face niste figuri,cand intru la caldura mi se apasa pe touch aiurea,cel mai tare ma enervez la scris sms'uri apas pe ceva si imi scrie altceva, cand sunt la frig merge foarte bine.De la ce poate fi? (am garantie dar nu e pe nici un nume si nu stiu daca mi'l primeste in magazin). Multumesc! Funda pentru cel care ma lamureste.

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

E cam defect daca se incalzeste repede nu e ok il vinzi si iti ei un Samsung pentru ca astea sunt cele mai bune. asta e parerea mea.

| Axys a răspuns:

Nu are rost sa iti bati capu cu el.