| Damon217 a întrebat:

Am un iPhone 7plus și difuzorul se aude încet. Îmi puteți spune de ce?

Răspuns Câştigător
| Claudiu1009 a răspuns:

Probabil ai ținut telefonul lângă ceva umed și a intrat apa la difuzor sau posibil sa scapi telefonul de mult ori Pen jos și din cauza șocurilor sa se dergleze Locașul unde este amplasat difuzorul. Pentru o evaluare mai amănunțită du-te la un service

1 răspuns:
| Krax256 a răspuns:

Ori n-ai dat volumul tare, ori e defect. Du-l la service sa se uite putin la el.