| KnyRPG a întrebat:

Salut, am un S7 Edge si am o problema, ieri am observat cand stergeam telefonul ca nu mai am butonul de la volume down, l-am cautat prin casa dar nimic.
Intrebarea mea este se pot cumpara butoanele de la volum separat sau trebuie tot ansamblul si care ar fi pretul acestuia?
Si mai am inca o intrebare, cam cat duce sa schimb fata si spatele la un s6 edge? Mersi mult de raspuns

5 răspunsuri:
| xGamerZ212 a răspuns:

La s7 edge depinde de service, in general un buton ar trebui sa fie 10-20 de lei, tot ansamblul e 40 de lei, in schimb la s6 edge ar fi 200 de lei pe putin. Daca nu chiar 300

| KnyRPG explică (pentru xGamerZ212):

La s6 fata si spatele 300 de lei?

| xGamerZ212 a răspuns (pentru KnyRPG):

Dar cat spune maria sa? ca ar costa?

| KnyRPG explică (pentru xGamerZ212):

Ba cumetre eu te am intrebat daca 300 de lei costa amandoua partile telefonului nu ca e mult
Tu ai spus la s6 cam 300 de lei

| KnyRPG explică (pentru xGamerZ212):

300 de lei e un pret decent pentru s6