| Gabriel_Gaby_1999 a întrebat:

Mi s-a blocat telefonul si imi cere cont google ce trebuie sa fac? cand apas butoanele volume up down si meniu imi spune : "forced uplouad by key pressing " ce mai trebuie sa fac dau funda si tot! va rpg un raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| tabitaaa a răspuns:

Si eu am patit asta! -_- Chestia e ca, trebuie sa ai semnal la Wi-Fi si... cont pe google -_-! Sorry sad... Eu am cont dar parola e ceva privat, iar eu te-as sfatui sa iti faci cont, dupa care mergi undeva unde este semnal la Wi-Fi, scrii id si parola si gata big grin.
Funda?batting eyelashes

| Gabriel_Gaby_1999 explică (pentru tabitaaa):

Dar nu se deschide WI-FI ca asa as putea face

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Introdu contul google, cel cu care te-ai inscris pe google play. Verifica prin email daca il mai ai de atunci ca iti scrie aceste detalii.

| OnuOnulică a răspuns:

Uita-te in email ca trebuie sa il ai acolo.

| stelist2002 a răspuns:

Cum
fac si eu.mi s-a blocat un telefon smart 4 mini..ma ajutati va rog?

| Comsa_Gheorghe_1974 a răspuns:

Mi s-a blocat telefonul si i-mi cere cont google ce trebuie sa fac