| Vlad_Marian_1998 a întrebat:

Salut Am un Samsung galaxy s4 alb si am observat ca am o dunga roz pe partea dreapta a ecranului cand intru pe jocuri sau cand ma uit la un videoclip se schimba culoarea si i o dunga subtire ce pot sa fac cu ea?

3 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

Ori sau ars niste pixeli ori este defect displayul sau daca se vede si cand e oprit e de la touch (e patat)

nai ce sa ii faci decat sa te duci la un servis de telefoane

| crbogdan a răspuns:

Eu cred ca e un rand de pixeli morti! Solutia este sa schimbi display-ul happy

| Vlad_Marian_1998 explică:

Nu se vede si cand il sting