| GeorgeValentin25 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4, iar problema mea este urmatoarea: Vreau sa imi incarc in telefon muzica, poze etc, dar cand bag cablub de date in calculator, respectiv in telefon, acesta incarca in loc sa imi arate ceva pe ecranul telefonului sau calculatorului. Ce ma sfatuiti sa fac... sa setez etc...
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca si instaleaza acest program pentru transfer de date.
Sursa:http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP

| GeorgeValentin25 explică (pentru darrio2007):

Era sa iti zic eu o prostie, am facut asta si nu e bun.

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgeValentin25):

De ce n-ai zis? La mine merge. Daca si la tine a mers si nu-ti place programul, este doar problema ta.

| GeorgeValentin25 explică (pentru darrio2007):

Daca mergea, crezi ca mai puneam intrebarea asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgeValentin25):

Sunt cazuri in care Kies intampina probleme de la windows.