| blackandwhite2000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy trend lite si cand ma jucam pe el mi s-a inchis deodata iar cand incerc sa il deschid imi aparae sigla companiei si modelul telefonului adica imi scrie " Samsung galaxy trend lite gt..." si in coltul stanga sus un semn al exclamarii rosu mic si sta asa.
Ce sa fac

5 răspunsuri:
| blackandwhite2000 explică:

Nu merge nici sa intru in bios / recovery

| miTzuliK93 a răspuns (pentru blackandwhite2000):

Pune-l la incarcat vreo 15-20 de minute si incearca sa intri iarasi in meniul de HARD RESET sau RECOVERY.

| Timofte_Emilian_1999 a răspuns:

Daca vrei sa incerci sa-l deschizi iti recomand sa-i dai un reset din fabrica, adica butonul de volum care dai mai incet + butonul principal de jos si cel de blocare, toate de odata! nu-s sigur ca la trend merge, la galaxy young a merswinking incearca nu se va intampla nimic

| blackandwhite2000 explică (pentru Timofte_Emilian_1999):

Nu intra nici in recovery adica in bios ca am incercat.

| LM_Lucyan_1996 a răspuns:

Incearca o resetare totala din bios-ul telefonului apasand tastele volum+, home si button power\block le tii in jur de 3-4 secunde apasate pana cand se deeschide bios-ul si de aici te descurci reset factorywinking