| Costelus710 a întrebat:

Salut, am un Samsung S8 și update-ul de securitate s-a blocat la cel din octombrie. Știți cumva cauza acestei probleme și cum aș putea s-o remediez? Mulțumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cum "s-a blocat"? A ramas undeva sau la ce te referi? Se descarca in continuu, nu se mai instaleaza, nu-ti apar alte updateuri?

| Costelus710 explică (pentru CM7YRE):

Nu îmi mai apară update-uri. De exemplu de la cel de securitate din octombrie 2018 ( eu l-am cumpărat acum o lună telgknho) nu am mai primit. Și nici Android 9 nu am primit până acum.

| marinaru777 a răspuns:

Incearca sa reiei update ul, magazin play aplicatiile mele, actualizari daca nu merge da setari din fabrica dar nu uita sa salvezi contactele pe sim, dai import/export de pe tel pe sim la contacte

| armaghedon94 a răspuns:

In ce sens s-a blocat? Dai un rr din fabrica

| Costelus710 explică (pentru armaghedon94):

Nu îmi mai apară update-uri. De exemplu de la cel de securitate din octombrie 2018 ( eu l-am cumpărat acum o lună telegonul.) nu am mai primit. Și nici Android 9 nu am primit până acum.