| kidy00 a întrebat:

straight faceAm un Samsung Star 3. Am card de 4 GB. Astazi am luat vreo 30 melodii. Le-am pus in telefon cu cablul de date si multe din ele nu mi le arata! Asa face cu mai tot, de cand l-am cumparat! Este normal? Daca bag telefonul cu cablu in PC, imi arata toate melodiile, dar in telefon, nu. Cum remediez? Ajutor! Fundita!winking

Răspuns Câştigător
| Minamii a răspuns:

Si eu am Samsung star 3 si am aceeasi problema dar am rezolvat-o. mie cand nu imi apar melodiile le modific in PC, dau clic dreapta pe melodie si dau la properties. Acolo modific numele melodiei (scriu numele mai pe scurt) si la Details modific iar titlul, scriu numele albumului, cantaretului etc. (completez pe acolo unde e liber) si daca fac asta imi apare in telefon ^^ Stiu ca e ciudat, dar totusi incearca, la mine a mers >.

| kidy00 explică (pentru Minamii):

Voi incerca! Mersi!

| Minamii a răspuns (pentru kidy00):

Cu placere. Si acum m-am linistit putin si eu. credeam ca numai al meu are fite dar nu e singurul, Samsung star 3 sincer e o dezamagire totala.

| kidy00 explică (pentru Minamii):

Asa este! crying straight face Sunt dezamagit, dar are si parti bune.winking

7 răspunsuri:
| kidy00 explică:

Unde este aceea? sad Mie asa mi-a facut mereu, de cand l-am luat! crying

| suMRed34 a răspuns:

Se poate ca telefonul sa nu suporte formatul melodiilor. De exemplu unele telefoane nu suporta formatul mp4 ci doar pe cel mp3. Incearca sa gasesti pe internet formatul pe care telefonul tau il suporta la muzica!

| kidy00 explică (pentru suMRed34):

Sunt toate in mp3.

| andreea2121 a răspuns:

Pai da la setarii melodie si le muti in carrdul de date...asa se face. funda?