| Bîrsoghe_Alexandru_1996 a întrebat:

Salut am un telefon allviev e 2 living si am avut android 4.2.2 si i-am facut update din aplicatia update software si si-a facut update la 4.4.2 si acum imi cere : Please enter the Privacy protection password to unlock... Tin sa ma anunt ca nu am avut pin, parola sau alte chestii pe el era pe glisare ce sa fac?

5 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Eu am avut un Allview A4 you (stiu aiurea telf) si tot asa dupa update mi-a aparut chestia cu "privacy protection password to unlock", si dupa mi-am schimbat telefonul...

| Bîrsoghe_Alexandru_1996 explică (pentru anonim66231):

Pai eu vreau sa stiu cum scap de codu asta ca prin resetare nu merge... straight face

| Zinus a răspuns:

Suna la cei de la Allview, la relatii clienti.

| Bîrsoghe_Alexandru_1996 explică:

Multumesc dragilor dar am trecut la s5 alea sunt facaturi cei de la alliwev sunt varza...

| adiccto a răspuns:

Şi eu am această problemă şi nu ştiu cum să o rezolv. Dacă aţi aflat ziceţi-mi şi mie vă rog.