| eduard2276 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy S advanced şi jocurile îmi merg foarte rău(sacadate) şi aş vrea să ştiu cum pot sa-l fac să mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| ChidoriKing a răspuns:

Incearca sa il resetezi.Sa stergi tot din el.Presupun ca e destul de vechi, si a "obosit".Un reset ar trebui sa-l rezolve si daca nu bagi zeci de jocuri in el ar trebui sa tina mai mult.

1 răspuns:
| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa ii resetezi androidul sau sa instalezi un antivirus sau poate ai memoria prea plina.