| laly007 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar Samsung galaxy grand. Ce spuneti voi sa mi-l iau? Vreau sa stiu daca la el merg jocurile fara lag, aplicatiile fara lag. Ms Funda.!

4 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, telefonul este foarte bun si il recomand http://bit.ly/IypTme

| RELIABLE a răspuns:

Salut, telefonul are procesor dual core(2 nuclee) si un 1 gb ram deci o sa-ti ruleze MAJORITATEA aplicatiilior si jocurilor, deoarece unele aplicatii respectiv jocuri sunt concepute pentru telefoane cu procesoare quad core (4 nuclee).

| RELIABLE a răspuns (pentru RELIABLE):

Parerea mea este sa mai strangi niste bani si sa-ti ei un telefon mai performant, deoarece aplicatiile evoluiaza pe zi ce trec si au cerinte din ce in ce mai mari.

| Alexandru_Claudiu_1979 a răspuns:

Iti recomand un iphone sau un s2 sau s3