| GeorgianaAlinaaaa a întrebat:

Am un Vodafone Black Smart Mini,il am de cateva zile, insa mi-a facut probleme...Mai intai mi-a consumat toti mb de la extraoptiune [15],mi-a facut cost suplimentar 1, 65 euro,apoi a doua zi am incercat sa ies de pe fb de pe tel,am iesit,ca sa nu mai primesc notificari,ca am auzit ca notificarile iti iau din mb,iar peste o ora sau doua,ma trezesc ca mi sa mai adaugat in costul suplimentar,acum avand 1, 79. Seara am jucat,,Cut the Rope Free",si din greseala,am dat la contul de google. Iar in dimineata asta am vazut ca am 2, 09 euro cost suplimentar.ce se intampla? de ce imi pune cost suplimentar cand eu nu fac nimic? sad Raaspuns urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| KiLlErU21414346 a răspuns:

Pai se tot upgradeaza diferite programe automat ar trebui sa opresti netul cand nul folosesti sau sa seteze din market
Funda?

| GeorgianaAlinaaaa explică (pentru KiLlErU21414346):

Ce aplicatii se upgradeaza automat din market? happy

| KiLlErU21414346 a răspuns (pentru GeorgianaAlinaaaa):

De exemplu google chrome jocuri etc. aproape toate asa am patit-o si eu tot la modelul acesta de telefon funda? te rog