| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut, are cineva abonament la digi varianta nelimitat? varianta cu minute nationale internationale nelimitat si 100gb net, am facut zilele trecut ca as vrea sa fac pentru 3 numere si la cum scrie in brosura ar trebui sa platesc pentru fiecare numar cam 15-17 lei pe luna, dar mi e frica ca s-ar putea sa vina la sf de luna factura mai mare cum a patit cineva la o alta firma de telefonie.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La Digi, daca depasesti limita (100Gb) net, atunci scade viteza la una foarte mica, cu care poti doar sa consulti e-mail-ul sau sa "vobesti" in scris, prin chat.
La inceputul lunii urmatoare de facturare, viteza revine la normal, cu pachetul de 100Gb.

| ioana748 a răspuns:

La Digi se tin de cuvânt.
Ce vorbesti la inceput de contract, asa ramane.
Oricum costurile nu se compara cu cele de la alte companii.

| Anonimul151 a răspuns:

Du te la un sediu Digi și întreabă acolo. Și îți vor explica toate detaliile.

Sau alte variante de a primi un răspuns, ar fi ori sa suni la ei ori sa le trimiți un email.