| dbourosh a întrebat:

Salut,am de ales dintre Samsung Galaxy s3 mini si HTC Desire X. Ajutati-ma sa ma decid! Si apropo vreau sa stiu daca toate aplicatiile si jocurile care merg pe galaxy s3 mini merg si pe HTC desire x? Jocuri de exemplu: asphalt 7, blood and glory,gta,subway surfer, team awesome... Va rog spuneti-mi. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Clau199 a răspuns:

Salut!
eu ti-as recomandat s3 mini-u... din mai multe motive,... o sa gasesti mai usor orice aplicatie vrei pentru ca acum androidul e la moda, pe de alta parte HTC nu raspunde asa de repede la comenzi si ca tot suntem la capitolul detalii ai priza mai buna pe s3

| dbourosh explică (pentru Clau199):

Eu ma uit la comparatii pe youtube si observ ca amandoua par la fel de bune in tot, un argument mai bun imi dai, daca se poate?