| Tatarusanu a întrebat:

Salut,as vrea sa imi cumpar un telefon nou si as vrea sa va intreb, imi recomandati BlackBerry Z10? Ce plusuri si minusuri are.Multumesc!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

La telefoanele BlackBerry nu poti folosi bluethoot-ul decat cu un telefon BlackBerry.

| Tatarusanu explică:

Ok,asta nu ar fi o problema, mersi.Am vazut ca nu are radio, poate asta ar fi, dar multi au spus ca nu sunt bune si nu prea am vazut in Romania sa fie folosite, oare care sa fie cauza?

| Kasha a răspuns:

Categoria?