| NuStiuCeva a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi fac un abonament la rcs-rds de telefonie mobila, din ala cu 5euro nelimitat minute si nelimitat internet pe mobil, ce telefon as putea sa iau la acel abonament, dar sa fie unu bun, as mai da pe el undeva pe la 800-900 lei pe langa abonament, dau funda cui stie, si sa-mi lase un site ceva sa vad mai exact!

1 răspuns:
| Maxii12 a răspuns:

Buna.Daca ai abonament de cablu/TV atunci e 5 E. Abonamentul nu trebuie neaparat facut, decat daca vrei tu.Mi-am luat un Samsung galaxy s4 am platit 450 de lei luna asta si de luna viitoare platesc ratele cate 111 lei pe luna, timp de 12 luni. Uite aici un link cu telefoanele de la oferta.
http://www.rcs-rds.ro/resources/doc/Oferta_telefoane_Digi_Mobil.pdf