| NuStiuCeva a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi fac un abonament la rcs-rds de telefonie mobila, din ala cu 5euro nelimitat minute si nelimitat internet pe mobil, ce telefon as putea sa iau la acel abonament, dar sa fie unu bun, as mai da pe el undeva pe la 800-900 lei pe langa abonament, dau funda cui stie, si sa-mi lase un site ceva sa vad mai exact, as vrea sa aiba camera frontala macar de 1, 5mp, sau ii buna si sub 1?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Adica sa iei telefon de la ei? Allview p6 life e fain, are camera de 2 pe fata, e 700 la ei, in rate.

| viotedy a răspuns:

Daca iei de la rds, e pe 2 ani abonamentul, daca il iei din alta parte, e pe un an.