| Sebhp11 a întrebat:

Salut! As vrea si eu sa imi iau un nou telefon la finalul anului scolar si nu stiu ce sa aleg dintre iphone 13, 12, 11 sau SE 2022 si oneplus. Ce imi puteti recomanda? As vrea sa nu fie foarte scump.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Samsung, ca-i ieftin si la fel de performant ca orice iphone!

| Sebhp11 explică (pentru Violleta2022):

Am avut Samsung, imi poti recomanda ceva Apple sau oneplus? As vrea sa incerc ceva nou. Eu m-am gândit la SE 2022, pentru ca are acelasi procesor ca iphone 13, dar e mult mai ieftin. Am auzit păreri diferite, de aceea am pus intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oneplus

| Sebhp11 explică (pentru anonim_4396):

Argumente?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sebhp11):

Toți cocalarii au iPhone

| SamsungElectronics a răspuns:

Samsung sau Xiaomi sau Huawei, problema este că Huawei nu are servicii Google play, dar ați recomand cu drag Samsung.

| Sebhp11 explică (pentru SamsungElectronics):

As fi dorit Apple sau oneplus, după cum scrie in întrebare

| SamsungElectronics a răspuns (pentru Sebhp11):

Atunci îți recomand Oneplus

| Sebhp11 explică (pentru SamsungElectronics):

Ce model și de ce?