| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce telefon sa aleg din Iphone 8 plus, Note 8 sau Oneplus 6?
Va rog Răspundeti-mi.
Dau Funda.
As vrea sa stiu care este cel mai bun!
Se mai merita iphone 6s în 2018?

Răspuns Câştigător
| Adelin25 a răspuns:

Salut! Acuma depinde si te tine. Eu de exemplu am trecut de un an la IOS ..si nu as mai trece inapoi la Android. Eu Iphone 6S am si la specificatii este la fel ca Iphone 7. Am doi prieteni ce au Iphone 8+ respectiv Iphone 8 Si sunt bestiale. Arata bine, se misa perfect, fara nici un lag. Si Note 8 este bun dar este mai sensibil. Eu zic ca daca ai bani destui poti sa iti iei iphone 8+ merita investitia. Nu o sa ai nici o problema cu el minim 4 ani. Daca nu ai bani recomand Iphone 6S...

| anonim_4396 explică (pentru Adelin25):

Multumesc Frumos.o zi Buna?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc Frumos o zi buna!

| gelu1970 a răspuns (pentru Adelin25):

Tu ai telefonul IOS CEL MAI NENOROCIT după cum spun ultimele sondaje oficiale.
24% din gama 6 a fost returnată din cauza defecțiunilor.
Deci nu mai recomanda iphone.
Excepție SMECHERILOR ce vor să iși arate prostia la Mamaia in club.

| Adelin25 a răspuns (pentru gelu1970):

Lasa sondajele deoparte si du-te intr-un sediu GSM, si vorbeste cu ei. Si spune-le ca vrei sa iti iei un telefon nou si sa iti sugereze din urmatoare gama Galaxy S6 si Iphone 6 vezi ce o sa spuna! Dupa revino aici

| gelu1970 a răspuns (pentru Adelin25):

Și ce ai vrea să iți apună unul ce trăiește din vânzările de telefoane?
Studiul facut la nivel mondial a fost publicat acum o săptămână, realizat de specialiști nu de "băieții de la gsm".
Intr-adevăr ceea ce iți spune unul de la gsm e de luat in seamă.
Așa ți-ai ales telefonul probabil.
Mă faci să râd. Gsm.

| Adelin25 a răspuns (pentru gelu1970):

Stii ceva? Fiecare om are o parere care poate fi adevarata sau nu, nu contrazic studiul, si nici nu ma iau dupa el sau dupa cei de la GSM. Eu am ales Iphone 6S pentru ca mi-am dorit iphone ..atat am avut disponibil la momentul acela sa investesc intr-un telefon si pana la momentul actual u am avut nici o problema.